Prelegenci

Anna Turska, Wiceprezes Zarządu w Kancelarii Ożóg Tomczykowski
Doradca podatkowy, członek Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan. Posiada doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi podatkowej klientów z różnych sektorów. Specjalizuje się w projektach dotyczących planowania podatkowego oraz reorganizacji aktywów zarówno dla polskich i międzynarodowych grup kapitałowych, jak i dla klientów indywidualnych. Ponadto, doradza w procesach restrukturyzacyjnych obejmujących połączenia, akwizycje, podziały oraz przekształcenia. Zajmuje się również bieżącą obsługą polskich firm rodzinnych w zakresie ich działalności podstawowej, jak i inwestycyjnej, z uwzględnieniem tworzenia efektywnych podatkowo struktur prowadzenia działalności poza granicami Polski.  W XII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej zajęła drugie miejsce w kategorii Międzynarodowe Prawo Podatkowe. Autorka licznych artykułów oraz publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegentka na wielu konferencjach oraz seminariach w zakresie planowania podatkowego.
Krzysztof Ogorzałek, Wiceprezes Zarządu i sukcesor w JMK Computerate Sp. z o.o.
Współtwórca, Wiceprezes Zarządu i sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate Sp. z o.o., która od ponad 12 lat specjalizuje się w tworzeniu systemach informatycznych oraz usługach IT dla branży prawnej, finansowej oraz zarządców nieruchomości. Z systemów JMK korzysta przeszło 21.000 osób w całej Polsce. Od 2014 roku Członek Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.
Katarzyna Konarska-Błaszczyk, Wiceprezes firmy consultingowej Landster oraz Global Talens Center GoK2
Jestem współzałożycielem i wiceprezesem rodzinnej firmy consultingowej Landster oraz Global Talens Center GoK2. Wraz z zespołem od kilkunastu lat pomagam firmom oraz Talentom realizować ich cele, tworząc synergię ich potencjałów. Pomagam Sukcesorom w realizowaniu siebie, w roli mentora wpieram ich w codziennych wyzwaniach.
Adam Lipka-Bebeniec, Dyrektor Regionalny ds. Klientów Instytucjonalnych, Union Investment TFI
Absolwent kierunku Informatyka Ekonomiczna w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie. Od blisko 15 lat związany z Union Investment TFI SA. Pracę w TFI rozpoczął od obsługi kluczowych inwestorów detalicznych. Od 13 lat pracuje w Departamencie Klientów Instytucjonalnych – początkowo jako ekspert, a obecnie dyrektor regionalny odpowiedzialny za strategicznych klientów instytucjonalnych oraz grupy kapitałowe w regionie północnej i centralnej Polski. Specjalizuje się w zakresie Rozwiązań Dedykowanych, Asset Management oraz Doradztwa Inwestycyjnego. Ekspert w zakresie Pracowniczych Programów Emerytalnych dla Przedsiębiorstw. Prywatnie miłośnik polskiej motoryzacji.
Agnieszka Gołąb-Stanikowska, Ekspert ds. zarządzania karierą, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w obszarze employer brandingu, rekrutacji i rozwoju pracowników. Posiada liczne doświadczenia w zakresie przeprowadzania Assessment i Development Center. Bacznie śledzi i uczestniczy w zmianach, jakie niosą w pracy nowe technologie, mając na swoim koncie skuteczne wdrożenia systemów do zarządzania szkoleniami oraz karierą pracowników. Absolwentka kierunku psychologia kliniczna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończyła również studia podyplomowe „Psychologia Społeczna w Zarządzaniem Rozwojem Organizacji – zagadnienia szkoleniowe” na Uniwersytecie SWPS oraz „Coaching profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie uzyskała certyfikację CoachWise.
Piotr Artemjew, Prezes Martis Media, Akcjonariusz i sukcesor w Martis SA, Prezes Wynajem Aut Premium
Więcej informacji wkrótce…